KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9601825
nr 960 1825
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Oljemålning, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), signerad Lasse S a tergo, komposition, bladets mått: 30x39 cm
Kondition: slitage
Utrop:
2.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 maj 2015
kl 18:01:51
9/5 15:40:14
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt